Malowanie Dachów

O Nas

Profesjonalne malowanie dachów

Malowaniem dachów zajmujemy się od niemal 25 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń w wielu miastach Polski, m.in. w Chorzowie, Katowicach czy Rudzie Śląskiej. Dzięki nim mamy bogate doświadczenie w branży, które pozwala nam na kompleksowe świadczenie naszych usług. Tym sposobem możemy zaoferować nie tylko konserwację połaci dachowych, ale również ich profesjonalne oczyszczanie.

Fachowe malowanie dachów na terenie Śląska

Specjalizujemy się w malowaniu dachów metodą alpinistyczną. Tym sposobem zatrudniamy wyłącznie pracowników, którzy są odpowiednio przeszkoleni oraz mają aktualne badania wysokościowe. Bezpieczeństwo naszych fachowców jest dla nas bowiem równie ważne, co wysoka jakość świadczonych usług. Dzięki temu zyskaliśmy już uznanie wielu Klientów z Chorzowa, Katowic, Rudy Śląskiej i okolic.

Malowanie konstrukcji stalowych w atrakcyjnych cenach

Malowanie dachów oraz elewacji zewnętrznych wykonujemy w sposób tradycyjny – poprzez pędzlowanie. Mamy wówczas pewność, że powłoka malarska jest trwała, solidna i wytrzymała na warunki atmosferyczne. Dla lepszego przywierania farby, przed rozpoczęciem pracy właściwej, oferujemy również mycie, a także profesjonalne oczyszczanie dachów np. z ognisk korozji. Takie podejście do realizowanych zleceń pozwala nam na wystawienie 5-letniej gwarancji na nasze usługi. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Chorzowa, Rudy Śląskiej, Katowic i okolic.

Wróć